20. Bölge Sakarya Eczacı Odası

Menu NÖBETÇİ ECZANELER
 • İNANÇ ECZANESİ
  0264 777 2228-Adapazarı
 • BAHAR ECZANESİ
  0264 241 9101-Adapazarı
 • SERAP ECZANESİ
  0264 211 3688-Serdivan
 • İLİM ECZANESİ
  0264 221 2919-Yenikent
NÖBET TARİHİNİ SEÇİNİZ


ECZANE NÖBET ANALİZ PROGRAMI HAKKINDA

Eczane nöbetlerinin daha adil ve şeffaf olması adına 2018 yılında tamamladığımız 2019 yılında testlerine başladığımız Nöbet Analiz Programı kademeli olarak siz değerli eczacılarımızın kullanımına sunmaya devam ediyoruz.

Kullanıma Açılan Bölgeler:
-Akyazı
-Arifiye
-Ferizli
-Geyve
-Hendek
-Karapürçek
-Kaynarca
-Kocaali
-Pamukova
-Sapanca
-Serdivan
-Söğütlü
-Yenikent

Eczacılarımız SGK NO ve TC Kimlik Numaralarıyla sisteme giriş yapabilir, kendi nöbet bölgelerinin (2020 yılı 1. dönem nöbetlerinin) analizini görüntüleyebilirler.
İstenirse eczacılarımız sistemde sunulan excel dosyasını indirerek kendi analizlerini kolayca yapabilir, nöbetlerle ilgili olarak ilçe temsilcileriyle iletişime geçebilirler.

Diğer Bölgelerimizin de 2.Nöbet Dönemine Kadar Eczacılarımızın Kullanımına açılması için çalışmalarımız devam etmektedir.

Adapazarı Bölgesi Nöbetlerinin Bilgisayar Destekli Dağıtımı için gerekli olan Konum Bazlı Matematiksel Algoritma Tamamlanmış olup, Yazılım Kodlamasında sona yaklaşılmıştır. 
Herhangi bir aksilik olmaması durumunda Gelecek Dönem Adapazarı Nöbetlerinin Bilgisayar Tarafından OTOMATİK olarak dağıtılması ve siz değerli eczacılarımızın beğenisine sunulması amaçlanmaktadır.

NÖBET ANALİZ Programına giriş için tıklayınız...

Kullanıcı Adı : {SGK No}
Şifre : {TC Kimlik No}