bilgi@seo.org.tr
Duyuru Detay »

14.TRKYE ECZACILIK KONGRES

 Türk Eczaclar Birlii olarak bu yl 14. Türkiye Eczaclk Kongremizi 1-3 Kasm 2018 tarihleri arasnda Sheraton Ankara Hotel'de, "Meslektalarmza, Hastalarmza, Topluma Sözümüz Var!" temas ile gerçekletiriyoruz.

1980 ylndan bu yana düzenlenen, 2006 ylndan bu yana ise iki ylda bir gerçekletirilmekte olan Türkiye Eczaclk Kongreleri; eczaclar, eczac örgütlerini, eczaclk fakültelerini, ilaç sektörünü, kamu bürokrasisini ve politika yapclar buluturan; ulusal ve uluslararas arenada mesleimizi temsil eden önde gelen isimleri arlayan, eczaclk alannn en geni katlml ve en önemli bilimsel platformlardan biri olma niteliini tamaktadr.

Ülkemizden ve dünyann çeitli ülkelerinden bilim insanlarnn katklar ile gerçekleecek olan konferanslarn ve panellerin yan sra Kongremizin önceki yllarda ulat bilimsel düzeyin sürdürülmesi, yükseltilmesi ve sosyal açdan da verimli olabilmesi için çaba göstermekteyiz. Kongremiz kapsamnda, geçmi yllarda olduu gibi en iyi poster ve sözlü sunum ödülleri ve basn ödülleri verilecektir.

Kongre hakknda ayrntl bilgi, kayt ve program için, 14. Türkiye Eczaclk Kongresi resmi internet sayfasn "  http://www.eczacilikkongresi.com/  " tklayarak ulaabilirsiniz.

Tüm meslektalarmzn bilgisine sunarz.

TÜRK ECZACILARI BRL

Kongre hakknda bilgilendirme içeren 1. Duyuru kitapç ve kongre afilerine aadaki linklerden ulalabilmektedir.


1.Duyuru kitapçna ulamak için tklaynz.

Kongre afiine (1nci afi) ulamak için tklaynz.

Kongre afiine (2nci afi) ulamak için tklaynz.

 

 

2018-05-28 09:19:41